VÅRE VAKTMESTERE STÅR KLARE TIL Å HJELPE DEG

VÅRE TJENESTER

Vår målsetning er å gjøre vaktmestertjenester enkelt for våre kunder. Vi har lang erfaring med tjenester til boligselskap, gårdeiere og næringsvirksomhet i Drammensregionen og tilpasser tjenesten i forhold til deres behov. Vi utfører alle former for vaktmesteroppgaver og leverer i tillegg mange håndverkstjenester. Krever jobben fagpersoner som elektriker eller rørlegger ordner vi også det - fra selskaper som vi vet leverer kvalitet.

VEDLIKEHOLD

Vi utfører vedlikehold på bygningsmasse og på tekniske installasjoner som heis, ventilasjonsanlegg og sentralfyr.

HÅNDVERKSTJENESTER

Våre tømrere har fagbrev og sørger for å utføre store og små oppgaver på en fagmessig måte.

HAGEARBEID

Vi kan bistå med alt fra beskjæring av hekker til gressklipping av store plener.

VINTERVEDLIKEHOLD

Våre vaktmestere kan bistå med snømåking, fjerning av snø og istapper fra tak, m.m.

OM OSS

NBBO Vaktmesterservice er et heleid datterselskap av NBBO. Vi har i dag tolv vaktmestere som står på for å levere gode vaktmestertjenester til deg.

Vi gjør hverdagen enklere

Vi kan hjelpe deg året rundt med alle typer vaktmestertjenester. Vår målsetning er å gjøre vaktmester- og håndverkstjenester for boligselskap, privatpersoner, gårdeiere og næringsaktører så enkel og funksjonell som mulig. Våre vaktmestere er altmuligmenn med en allsidig bakgrunn, og vi engasjeres på timepris, eller på fastpris. For en sesong, en uke eller for et enkeltstående oppdrag.

%
%
%
BOLIGSELSKAP

BEDRIFTER / KOMMUNE

PRIVATPERSONER

VÅRE VAKTMESTERE

Håvard Rossvik
daglig leder
Telefon: 32 21 15 90
E-post: havard.rossvik@nbbo.no
Tore Andersen
vaktmester
Mobil: 952 75 939
E-post: tore@nbbo.no
Kim Remi Pettersen
vaktmester
Mobil: 940 08 951
E-post: kim@nbbo.no
Malik Sansri
vaktmester
Mobil: 922 99 788
E-post: malik@nbbo.no
Marius N. Sandbye
vaktmester
Mobil: 922 55 205
E-post: marius@nbbo.no
Per Gulliksen
vaktmester / maler
Mobil: 405 91 554
E-post: per@nbbo.no
Roar Skjennum
tømrer
Mobil: 930 97 871
E-post: roar@nbbo.no
Sigmund Andersen
vaktmester / anleggsgartner
Mobil: 970 68 482
E-post: sigmund@nbbo.no
Kjetil Andersen
vaktmester / tømrer
Mobil: 400 68 538
E-post: kjetil.andersen@nbbo.no
Sølve Lislelid
murer
Mobil: 902 69 513
E-post: solve@nbbo.no
Tommy Holst
tømrer
Mobil: 905 09 248
E-post: tommy.holst@nbbo.no
Tommy Jakobsen
vaktmester
Mobil: 468 11 701
E-post: tommy.jakobsen@nbbo.no
Dan Vlad
vaktmester
Mobil: 476 04 445
E-post: dan@nbbo.no

Vi er en del av NBBO - der folk trives

KONTAKT OSS

Send inn skjemaet og vi tar kontakt med deg innen kort tid.

Be om et tilbud